2 stopień

Wspieramy Rozwój Twojej Firmy

Tutaj zaczyna się energia

Znamy marketing od podszewki. Nasz zespół to marketingowcy praktycy z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu marki, zarządzaniu projektami, promocji MŚP i dużych przedsiębiorstw, w tym produkcyjnych, instytucji i miast, współpracy z mediami oraz uczelniami. To kreatywni specjaliści w działaniach off i online, którzy podpowiedzą optymalne rozwiązania i realizują efektywne kampanie dla Twojej firmy.

Pracujemy systemowo

Od analizy poprzez przygotowanie projektu po działania i ewaluację. To co nas napędza to ludzie, dla których pracujemy, pasja, rozwój i wiedza. Zakres naszych prac jest zależny od Twoich celów. Sprawdź co mamy w pakiecie i z czego możesz wybierać. W naszej pracy posługujemy się wiedzą z zakresu marketingu, zarządzania, sprzedaży, PR czy coachingu.

2 stopień

Wspieramy Rozwój Twojej Firmy

Wspieramy firmy w ich rozwoju

galaktyka dobrych pomysłów

Jesteśmy specjalistami w branży, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania wspierające rozwój każdej firmy. Nasze pomysły nigdy się nie kończą, to właśnie dzięki nim nasze działania przynoszą efekt.

Podejmowanie wyzwań

Nie przerażają nas żadne projekty, nawet te najtrudniejsze. Dzięki wspaniałej organizacji i nieszablonowemu myśleniu "out of the box", znajdujemy rozwiązania tam, gdzie inni widzą tylko ścianę.

Analityczne inżynierskie myślenie

W naszych działaniach kierujemy się usystematyzowanym, analitycznym podejściem, dlatego świetnie odnajdujemy się w branżach związanych z przemysłem i światem technologii.

Widzimy całość a nie część

Budujemy markę i pozycję firmy, poprawiając działanie jej poszczególnych elementów, wpływamy na całość jej funkcjonowania. Dostrzegamy możliwości i problemy, zmieniamy firmy na lepsze.
2 stopień

Jak pracujemy

 • 01
  analiza
  Każdy projekt rozpoczynamy dokładną analizą. Dokładnie badamy obecną sytuację, starając się odnaleźć problemy i możliwości, dostrzegamy pełnię potencjału firmy.
 • 02
  Plan
  Sporządzamy plan, zawierający kompletną listę ściśle określonych działań, mających przybliżyć nas do przyjętych celów. To właśnie na nim będą opierać się kolejne działania.
 • 03
  Działanie
  Realizując poszczególne zadania, nie tracimy z oczu głównych zamierzeń. Dzięki podejmowanym przez nas czynnościom, maksymalnie przybliżamy realizację założonych celów.
 • 04
  Monitoring
  Skuteczność swoich działań systematycznie monitorujemy. Nie zostawiamy niczego "na słowo honoru", prowadzimy badania umożliwiające określenie skuteczności naszych działań.