Kobieta z ikrą – regionalna konferencja

Kobieta z ikrą – regionalna konferencja już 12 października!

Kobiety przedsiębiorcze, kobiety energiczne, kobiety opiniotwórcze, kobiety, które przebiły szklane sufity, kobiety, którym chce się działać. W takim gronie, 12 października, w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku Niewiadomiu, odbędzie się regionalna konferencja KOBIETA Z IKRĄ. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz budowy nowych relacji w środowisku osób aktywnych biznesowo i społecznie.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera. Gościem specjalnym konferencji będzie Jacek Santorski – psycholog społeczny i psycholog biznesu, doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor, który od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach; jest autorem wielu poczytnych książek.
Agenda
10:00 | uroczyste otwarcie konferencji

10:20 | blok „kobieta biznesu” – panel dyskusyjny, do którego zostały zaproszone kobiety, bizneswoman, które osiągnęły sukces zawodowy, zbudowały firmy od podstaw, zarządzają efektywnie zespołami. Gośćmi panelu będą Magdalena Moczała, Katarzyna Couchman, Barbara Jacińska, Marzena Atkielska. Poruszone zostaną m.in. tematy szklanego sufitu, predyspozycji kobiet do zarządzania czy przepisu na sukces. Rozmowę poprowadzi Aleksandra Cieślik

11:20 | blok „kobieta i medycyna” – wykłady poświęcone trendom i mitom w medycynie estetycznej. Gośćmi bloku będą doświadczone doktor: dermatologii Maria Weryńska- Kalemba i stomatologii Daria Biegesz -Wielińska.

12:00 | przerwa kawowa

12:30 | panel gościa specjalnego konferencji – Jacek Santorski i dr. Sylwia Bedyńska w wystąpieniu pt „Zwyciężczyni w labiryncie” – kobiety we współczesnym świecie; mity i stereotypy a rzeczywiste możliwości i ograniczenia.

14:00 | przerwa na lunch

14:30 | blok „beauty i uroda” – to blok poświęcony modzie; gościem będzie Izabela Jałowiecka, która stworzyła brand modowy dla odważnych kobiet zafascynowanych kolorem. W ubraniach wyprodukowanych w jej atelier pokazują się celebryci, gwiazdy telewizji oraz oczywiście kobiety naszego regionu.
15.15 blok CSR – Agnieszka Pytlik z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS opowie jak działać w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu i czym jest Inkubator Przedsiębiorczości – inicjatywa działająca na rzez przedsiębiorców.

15:30 | wizytówkowy zawrót głowy partnerów konferencji
Uwaga. Wstęp na konferencję za okazaniem zaproszenia. Organizatorzy proszą o zabranie wizytówek.