2 Stopien

Co dla ciebie zrobimy


Nasza oferta to marketing off i online czyli ten na ziemi i ten w chmurze. Wierzymy, że oba bez siebie nie mogą istnieć. Jednak w zależności od rodzaju prowadzonej działalności proporcja działań off i online się zmienia.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Jeśli jesteś start-upem, Małym lub Średnim Przedsiębiorcą czy prowadzisz jednoosobową firmę to dobrze trafiłeś.

Mamy dla Ciebie propozycje działań, które pozwolą rozwijać Twoją firmę. To min. pomoc w tworzeniu strony internetowej, zarządzanie social mediami. Stworzymy dla Twojej firmy identyfikację wizualną, która będzie spójna z Tobą i Twoją działalnością. Pomożemy Ci określić Twoją grupę docelową, wskażemy kanały którymi możesz do niej dotrzeć oraz podpowiemy jak mówić do Klientów aby Cię usłyszeli. Zaproponujemy Ci jak zadbać o wizerunek firmy oraz co zrobić aby rozwinąć własną markę. Wszystkie te, oraz wiele innych działań, będą przygotowane specjalnie oraz tylko i wyłącznie dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Jesteśmy świetni w motywowaniu, więc razem możemy dużo zdziałać!

Duże firmy, w tym produkcyjne

Jeśli zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, pracujesz w dziele marketingu, potrzebujesz outsourcingu lub wsparcia to świetnie trafiłeś. Mamy w ofercie szereg działań off i online, które pozwolą rozwinąć działalność Twojej firmy, wzmocnić markę i budować relacje z Klientami. Znamy się na marketingu B2B!
Co możemy dla Ciebie zrobić? To miedzy innymi organizacja spotkań i konferencji branżowych, przygotowanie i realizacja kompani marketingowych, dbanie o spójny wizerunek firmy, zarządzanie CSR, tworzenie materiałów wspierających sprzedaż, e-marketing, praca nad i ze strategią, praca nad rocznymi planami marketingowymi. Oferujemy szeroki pakiet szkoleń z zakresu marketingu off i online dla kadry zarządzającej, działów marketingu i zespołów sprzedażowych oraz obsługi klienta. W naszej pracy wykorzystujemy również wykształcenie oraz doświadczenie coachingowe. Wspieramy naszych Klientów w rozwoju oraz motywujemy ich do działania.

Klienci indywidualni

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o marketingu off i online, interesują Cię nowe trendy oraz narzędzia wspierające sprzedaż, potrzebujesz pogłębić Swoją wiedzę z zarządzania marką czy dowiedzieć się jak funkcjonować w świecie social media to dobrze trafiłeś. Mamy specjalną ofertę dla osób, które są ciekawe świata, cenią praktykę oraz doświadczenie. To szkolenia z zakresu marketingu, na których pokazujemy na przykładach jak ten świat wygląda od kuchni i jak go zaadaptować na własny użytek.

mamy ofertę dla Ciebie

Nie czekaj, działaj!