2 Stopien

Co dla ciebie zrobimy


Nasza oferta to marketing off i online czyli ten na ziemi i ten w chmurze. Wierzymy, że oba bez siebie nie mogą istnieć. Jednak w zależności od rodzaju prowadzonej działalności proporcja działań off i online się zmienia.

Strategie i plany marketingowe

Strategia komunikacji marketingowej i e-marketingowej z uwzględnieniem najnowszych trendów i narzędzi. Wyznaczanie celów i sposobów ich osiągniecia. Zarządzanie skuteczną komunikacją off i online.

Doradztwo marketingowe

Analizujemy dotychczasowych działania i podpowiadamy co zrobić, aby Twoja firma rozwijała się i odnosiła sukcesy. Pełny consulting działań off i online. Przygotowanie rozwiązań zwiększających rozpoznawalność marki i sprzedaż.

W Drugim Stopniu

Wspieramy Rozwój Twojej Firmy

Social Media

Świadomość marki w e-świecie, budowanie wizerunku i relacji z klientami poprzez narzędzia online. Twoja firma i Twoja reklama na Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram itd.

Branding

Budowanie świadomości marki. Przygotujemy Logo, CI, hasło reklamowe, spójne materiały wspierające sprzedaż dobrane do Twojej grupy Klientów i Twojego produktu.

2 Stopien

Content is King!

Szkolenia z marketingu off- i online

Pełen zakres szkoleń prowadzonych przez praktyków ze wszystkich obszarów marketingu off i online z uwzględnieniem najnowszych narzędzi i trendów, szkolenia ze skutecznej komunikacji i relacji, szkolenia wizerunkowe, sprzedażowe zwiększające kwalifikacje pracowników i działów marketingu.

Content marketing

Przygotujemy dla Twojej firmy atrakcyjne i skuteczne treści oraz wypuścimy je w świat, tak aby zainteresować klientów, wejść z nimi w dialog i interakcje. Działamy off i online a kanały dobieramy adekwatnie do Twojej branży.

2 Stopień

Z nami Ci się wydarzy!

Eventy marketingowe

Zorganizujemy spotkania B2B podczas których Twoja firma zaprezentuje swój profesjonalizm i potencjał, zbuduje lepsze relacje z Klientami. Przygotujemy Twoich pracowników do prowadzenia takich spotkań, przeszkolimy zespół z autoprezentacji czy percepcji słuchacza.

Coaching

Budowanie świadomości, praca z emocjami, rozwój wiedzy z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Poprzez spotkania z doświadczonymi coachami pomożemy Tobie i Twoim pracownikom w rozwoju osobistym, w budowaniu relacji wewnątrz firmy, pomożemy odnosić sukcesy życiowe i biznesowe.

mamy ofertę dla Ciebie

Działaj już teraz, zadzwoń!
+48 506 256 163